Příchod podzimu se všemi jeho barvami jsme oslavili dalším ročníkem Podzimníčku. Uskutečnil se v pátek 25. října v odpoledních hodinách v prostorách před školou. Množství dýní různých velikostí před hlavním vchodem slibovalo spoustu aktivit a tvoření...

Za doprovodu sluníčka jsme dlabali a vyřezávali dýně a vyráběli halloweenské dekorace...

Stříhalo se, kreslilo a lepilo… Z přírodních materiálů jsme tvořili postavičky a zvířátka. Pro podzimní ozdoby jsme využili námi nasbírané pestrobarevné listí, šišky, jeřabiny, šípek, bukvice, mech…

Zajímavým nápadem byla výroba dobroty pro ptáčky, a to semínky naplněné vydlabané jablíčko...

Po dobře odvedené práci přišla odměna v podobě dýňové polévky, bramborových a dýňových placek, které pro všechny připravily paní kuchařky. Sladkou tečkou na závěr příjemně stráveného podzimního odpoledne byl dýňový koláč s čokoládovou polevou...