Od počátku března 2024 až do konce září 2024 se na škole realizoval projekt s názvem Ve zdravém těle zdravý duch 11. Tento projekt byl realizován v rámci dotace z programu MÍSTNÍ AGENDA 21 A ZDRAVÍ 2030 V KRAJI VYSOČINA 2024 z Fondu Vysočiny. Projekt byl zaměřen na podporu sportovních aktivit našich žáků. V rámci projektu absolvovali naši žáci bruslení na zimním stadionu v Humpolci. Realizovala se Atletická olympiáda pro žáky prvního i druhého stupně na atletickém stadionu v Humpolci. Proběhl Olympijský běh. Zájemci z řad žáků druhého stupně se mohli zúčastnit vodáckého kurzu na Vltavě. Na konci školního roku jsme pro žáky školy pronajali areál Pelhřimovského bazénu, kde si žáci užili nejen plavání, ale i relaxaci ve vířivkách. Poslední akcí byl cyklistický kurz, který se původně měl konat v září 2024 v oblasti Polabí, ale z důvodu povodní byl program upraven. Žáci na kolech zdolali nedaleký Křemešník a navštívili hrad v Lipnici nad Sázavou. Celkové finanční náklady tohoto projektu byly 54 453 Kč. Kraj Vysočina prostřednictvím Fondu Vysočiny přispěl na realizaci částkou 32 672 Kč.