V neděli 9. února 2020 přivítala Sněhurka, zlá královna, princ a sedm trpaslíků návštěvníky dětského maškarního karnevalu v Želivě. Jako každý rok jej pořádali rodiče dětí ve spolupráci se základní školou.

U vstupu obdržela každá maska malou sladkost, bylo připraveno množství soutěží, k tanci i poslechu posloužila reprodukovaná hudba, kterou zprostředkoval pan Mašek z Křelovic. Celým odpolednem provázela zkušená konferenciérka Gita, ostatní pořadatelky neúnavně zapojovaly děti do víru tance i do soutěží. Občerstvení ve formě obrovských a obrovsky dobrých palačinek obstaral pan Filipský z Humpolce. Všem patří velký dík. Děkujeme také všem ochotným sponzorům, kteří nám pomohli tak hezký karneval uspořádat.

Pohádkovou atmosféru na karnevale vykouzlili:

královna D. Nováková

Sněhurka M. Radilová

princ P. Krejčí

trpaslíci P. Karásková, M. Křikavová, A. Hrůzová, L. Krčilová, V. Dolejšová, R. Moučková, M. Křikavová